Preskoči do vsebine

Brezplačna dostava za nakup nad 100 EUR

3. kolo Savinja 2022/2023

NTK Zabukrnica : Spar Team

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Vovk Petrovski / Čopar Zavasnik U./ Zupanec 11:4 11:6 11:3 / / 3:0 1:0
Matic Čopar Tej Zupanec 6:11 11:9 11:1 11:3 / 3:1 2:0
Brin Vovk Petrovski Urban Zavasnik 11:4 11:3 11:1 / / 3:0 3:0
Matic Čopar Urban Zavasnik 11:4 11:2 11:4 / / 3:0 4:0
Brin Vovk Petrovski Tej Zupanec 12:10 11:9 11:8 / / 3:0 5:0

Škratka : Double D

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Semprimožnik / Brezovnik Jovanovič / Hohnjec 4:11 8:11 11:13 / / 0:3 0:1
Vid Semprimožnik Dejan Jovanovič 6:11 1:11 7:11 / / 0:3 0:2
Aljaž Brezovnik Domen Hohnjec 3:11 3:11 8:11 / / 0:3 0:3
Vid Semprimožnik Domen Hohnjec 5:11 7:11 11:9 10:12 / 1:3 0:4
Aljaž Brezovnik Dejan Jovanovič 6:11 4:11 9:11 / / 0:3 0:5

NTK Zabukrnica : Double D

3 : 2

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Vovk Petrovski / Čopar Jovanovič / Hohnjec 11:9 11:4 11:9 / / 3:0 1:0
Matic Čopar Domen Hohnjec 11:9 7:11 9:11 8:11 / 1:3 1:1
Brin Vovk Petrovski Dejan Jovanovič 11:8 11:2 11:5 / / 3:0 2:1
Matic Čopar Dejan Jovanovič 11:13 11:2 11:7 11:2 / 3:1 3:1
Brin Vovk Petrovski Domen Hohnjec 9:11 11:6 8:11 11:5 8:11 2:3 3:2

Škratka : Spar Team

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Semprimožnik / Brezovnik Zavasnik U./ Zupanec 6:11 11:4 11:7 11:7 / 3:1 1:0
Aljaž Brezovnik Tej Zupanec 8:11 11:6 4:11 12:10 8:11 2:3 1:1
Vid Semprimožnik Urban Zavasnik 11:9 11:6 6:11 7:11 6:11 2:3 1:2
Aljaž Brezovnik Urban Zavasnik 11:4 11:1 11:4 / / 3:0 2:2
Vid Semprimožnik Tej Zupanec 12:10 8:11 1:11 9:11 / 1:3 2:3

Trije Mušketirji : Team studio Čebela

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Ivanovski / Štor Čebela Srebočan / Zavasnik N. 7:11 3:11 8:11 / / 0:3 0:1
Sašo Ivanovski Gašper Čebela Srebočan 13:15 9:11 11:8 9:11 / 1:3 0:2
Gorazd Štor Nejc Zavasnik 4:11 12:14 11:8 8:11 / 1:3 0:3
Sašo Ivanovski Nejc Zavasnik 11:8 7:11 9:11 12:10 11:8 3:2 1:3
Gorazd Štor Gašper Čebela Srebočan 14:12 11:9 3:11 4:11 9:11 2:3 1:4

Top Šport Butterfly : NTK Santa Claus

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Cerar / Mekicar Maselj / Mali R. 11:4 11:7 11:8 / / 3:0 1:0
Uroš Cerar Bojan Maselj 7:11 9:1 4:11 / / 0:3 1:1
Smiljan Mekicar Robert Mali 11:8 11:7 5:11 11:7 / 3:1 2:1
Uroš Cerar Darinka Mali 11:7 11:7 11:7 / / 3:0 3:1
Smiljan Mekicar Bojan Maselj 11:4 11:7 5:11 11:5 / 3:1 4:1

Top Šport Butterfly : Team studio Čebela

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Cerar / Mekicar Čebela Srebočan / Zavasnik N. 7:11 11:8 11:5 10:12 11:8 3:2 1:0
Uroš Cerar Nejc Zavasnik 9:11 8:11 8:11 / / 0:3 1:1
Smiljan Mekicar Gašper Čebela Srebočan 11:6 11:5 11:6 / / 3:0 2:1
Uroš Cerar Gašper Čebela Srebočan 11:8 8:11 11:8 8:11 11:9 3:2 3:1
Smiljan Mekicar Nejc Zavasnik 11:5 11:6 5:11 11:8 / 3:1 4:1

Trije Mušketirji : NTK Santa Claus

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Maselj / Mali R. Ivanovski / Štor 8:11 11:5 9:11 11:4 9:11 2:3 0:1
Bojan Maselj Sašo Ivanovski 11:5 9:11 11:6 11:5 / 3:1 1:1
Darinka Mali Gorazd Štor 5:11 8:11 11:6 11:5 11:6 3:2 2:1
Bojan Maselj Gorazd Štor 8:11 11:9 7:11 11:5 11:8 3:2 3:1
Darinka Mali Sašo Ivanovski 4:11 6:11 11:6 11:7 11:3 3:2 4:1

Z'dežele : Veterani Tempo C

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gačnik Zupanc / Pertovt Mahmutović / Podhovnik 11:13 11:3 17:15 11:7 / 3:1 1:0
Tomaž Pertovt Mumin Mahmutović 11:5 11:7 11:7 / / 3:0 2:0
Jaka Gačnik Zupanc Boštjan Podhovnik 11:5 11:7 11:5 / / 3:0 3:0
Tomaž Pertovt Boštjan Podhovnik 11:8 11:7 11:7 / / 3:0 4:0
Jaka Gačnik Zupanc Mumin Mahmutović 11:6 11:6 11:4 / / 3:0 5:0

ŠD Tabor : Veterani Tempo A

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Hrastovec / Petrič Gajšek / Zera 2:11 10:12 7:11 / / 0:3 0:1
Klemen Hrastovec Zoran Gajšek 5:11 11:8 5:11 7:11 / 1:3 0:2
Tomaž Petrič Ivo Zera 2:11 5:11 3:11 / / 0:3 0:3
Uroš Breznikar Ivo Zera 5:11 8:11 4:11 / / 0:3 0:4
Tomaž Petrič Zoran Gajšek 9:11 1:11 3:11 / / 0:3 0:5

Z'dežele : Veterani Tempo A

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gačnik Zupanc / Pertovt Gajšek / Zera 3:11 9:11 6:11 / / 0:3 0:1
Tomaž Pertovt Ivo Zera 3:11 7:11 4:11 / / 0:3 0:2
Jaka Gačnik Zupanc Zoran Gajšek 11:4 8:11 8:11 11:7 8:11 2:3 0:3
Tomaž Pertovt Zoran Gajšek 6:11 7:11 6:11 / / 0:3 0:4
Jaka Gačnik Zupanc Ivo Zera 4:11 13:15 4:11 / / 0:3 0:5

ŠD Tabor : Veterani Tempo C

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Hrastovec / Breznikar Mahmutović / Podhovnik 11:6 11:5 10:12 12:10 / 3:1 1:0
Uroš Breznikar Mumin Mahmutović 11:6 11:8 8:11 11:8 / 3:1 2:0
Klemen Hrastovec Boštjan Podhovnik 11:3 11:9 11:9 / / 3:0 3:0
Uroš Breznikar Boštjan Podhovnik 11:7 11:2 11:4 / / 3:0 4:0
Klemen Hrastovec Mumin Mahmutović 11:3 11:9 11:6 / / 3:0 5:0
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj