Preskoči do vsebine

SPOMLADANSKI NAMIZNOTENIŠKI TURNIR, Luče, 2. 3. 2024 - več info in prijava

2. kolo Savinja 2022/2023

Kamnoseštvo Vogrinec : Amaterji

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Fridrih / Žgank J. Avberšek / Pejovnik 11:5 7:11 5:11 7:11 / 1:3 0:1
Dejan Fridrih Jure Avberšek 11:7 15:17 11:3 7:11 11:6 3:2 1:1
Matevž Žgank Jure Pejovnik 11:5 11:5 9:11 11:6 / 3:1 2:1
Dejan Fridrih Jure Pejovnik 6:11 8:11 11:3 12:10 11:6 3:2 3:1
Matevž Žgank Jure Avberšek 11:7 11:7 11:6 / / 3:0 4:1

Metuljčka : Team Studio Čebela

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Koželj / Hedl Srebočan Čebela/Zavasnik 5:11 9:11 8:11 / / 0:3 0:1
Aleks Koželj Gašper Srebočan Čebela 12:14 11:5 2:11 11:6 9:11 2:3 0:2
Rene Hedl Nejc Zavasnik 4:11 12:10 11:5 11:6 / 3:1 1:2
Aleks Koželj Nejc Zavasnik 8:11 4:11 8:11 / / 0:3 1:3
Rene Hedl Gašper Srebočan Čebela 7:11 14:12 9:11 11:5 6:11 2:3 1:4

Kamnoseštvo Vogrinec : Team Studio Čebela

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Poropat/Žgank Čebela Srebočan/Zavasnik 9:11 11:6 7:11 8:11 / 1:3 0:1
Dejan Fridrih Nejc Zavasnik 11:8 9:11 14:16 7:11 / 1:3 0:2
Matevž Žgank Gašper Srebočan Čebela 11:7 11:8 11:8 / / 3:0 1:2
Dejan Fridrih Gašper Srebočan Čebela 11:5 12:10 11:9 / / 3:0 2:2
Matevž Žgank Nejc Zavasnik 11:13 7:11 12:10 11:7 8:11 2:3 2:3

Metuljčka : Amaterji

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Koželj/Hedl Pejovnik/Avberšek J. 8:11 9:11 11:7 5:11 / 1:3 0:1
Rene Hedl Jure Avberšek 6:11 9:11 8:11 / / 0:3 0:2
Aleks Koželj Jure Pejovnik 11:6 4:11 6:11 8:11 / 1:3 0:3
Rene Hedl Jure Pejovnik 5:11 5:11 5:11 / / 0:3 0:4
Aleks Koželj Jure Avberšek 12:10 9:11 7:11 7:11 / 1:3 0:5

Veterani Tempo B : Spar Team

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Balažek / Hasič Zavasnik U. / Zupanec 8:11 11:5 14:12 11:9 / 3:1 1:0
Slavko Kovač Urban Zavasnik 6:11 11:8 11:6 11:9 / 3:1 2:0
Jasmin Hasič Tej Zupanec 11:6 12:10 4:11 11:9 / 3:1 3:0
Igor Baležek Tej Zupanec 13:15 5:11 10:12 / / 0:3 3:1
Jasmin Hasič Urban Zavasnik 11:6 12:10 11:5 / / 3:0 4:1

NTK Tempo-UPI : Double D

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Aritonovič/Guštin Jovanovič/Hohnjec 4:11 8:11 1:11 / / 0:3 0:1
Anej Guštin Domen Hohnjec 4:11 3:11 2:11 / / 0:3 0:2
Aleks Aritonovič Dejan Jovanovič 3:11 4:11 7:11 / / 0:3 0:3
Anej Guštin Dejan Jovanovič 7:11 5:11 10:12 / / 0:3 0:4
Aleks Aritonovič Domen Hohnjec 2:11 1:11 7:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo B : Double D

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Hasič/Kovač Jovanovič/Hohnjec 8:11 6:11 5:11 / / 0:3 0:1
Igor Balažek Domen Hohnjec 5:11 9:11 3:11 / / 0:3 0:2
Slavko Kovač Dejan Jovanovič 3:11 11:7 11:13 11:13 / 1:3 0:3
Igor Balažek Dejan Jovanovič 4:11 6:11 8:11 / / 0:3 0:4
Jasmin Hasič Domen Hohnjec 9:11 7:11 4:11 / / 0:3 0:5

NTK Tempo-UPI : Spar Team

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Aritonovič / Guštin Zavasnik U./ Zupanec 9:11 11:6 11:8 9:11 6:11 2:3 0:1
Aleks Aritonovič Tej Zupanec 11:9 7:11 3:11 6:11 / 1:3 0:2
Anej Guštin Urban Zavasnik 7:11 2:11 11:7 11:7 11:7 3:2 1:2
Aleks Aritonovič Urban Zavasnik 11:6 11:8 8:11 7:11 9:11 2:3 1:3
Anej Guštin Tej Zupanec 6:11 5:11 4:11 / / 0:3 1:4
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj