Preskoči do vsebine

SPOMLADANSKI NAMIZNOTENIŠKI TURNIR, Luče, 2. 3. 2024 - več info in prijava

18. kolo Savinja 2022/2023

Veterani Tempo A : Amaterji

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Avberšek / Avberšek 11:13 8:11 11:9 3:11 / 1:3 0:1
Ivan Zera Marko Avberšek 11:7 7:11 11:9 10:12 11:7 3:2 1:1
Zoran Gajšek Jure Avberšek 11:8 9:11 11:13 3:11 7:11 2:3 1:2
Ivan Zera Jure Avberšek 11:13 13:11 9:11 11:7 14:12 3:2 2:2
Zoran Gajšek Marko Avberšek 10:12 11:7 2:11 6:11 / 2:3 2:3

Veterani Tempo C : NTK Santa Claus

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Mahmutović Mali / Mali 5:11 2:11 1:11 / / 0:3 0:1
Mumin Mahmutović Bojan Maselj 4:11 13:11 5:11 4:11 / 1:3 0:2
Adis Mahmutović Darinka Mali 2:11 8:11 8:11 / / 0:3 0:3
Mumin Mahmutović Darinka Mali 9:11 6:11 8:11 / / 0:3 0:4
Adis Mahmutović Bojan Maselj 4:11 8:11 3:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo A : NTK Santa claus

3 : 2

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Maselj / Mali 5:11 11:6 6:11 11:4 11:7 3:2 1:0
Zoran Gajšek Bojan Maselj 20:22 6:11 4:11 / / 0:3 1:1
Ivan Zera Robi Mali 11:4 11:9 11:2 / / 3:0 2:1
Zoran Gajšek Darinka Mali 11:5 11:6 11:9 / / 3:0 3:1
Ivan Zera Bojan Maselj 7:11 8:11 5:11 / / 0:3 3:2

Veterani Tempo C : Amaterji

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Mahmutović Avberšek / Avberšek 4:11 3:11 4:11 / / 0:3 0:1
Mumin Mahmutović Marko Avberšek 4:11 8:11 9:11 / / 0:3 0:2
Adis Mahmutović Jure Avberšek 4:11 3:11 3:11 / / 0:3 0:3
Mumin Mahmutović Jure Avberšek 4:11 6:11 4:11 / / 0:3 0:4
Adis Mahmutović Marko Avberšek 4:11 3:11 6:11 / / 0:3 0:5

Kamnosešetvo Vogrinec : Škratka

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Fridrih / Žgank Semprimožnik / Brezovnik 11:8 11:7 15:17 11:5 / 3:1 1:0
Matevž Žgank Aljaž Brezovnik 11:9 11:5 11:8 / / 3:0 2:0
Dejan Fridrih Vid Semprimožnik 11:4 11:9 8:11 11:3 / 3:1 3:0
Matej Cvetko Vid Semprimožnik 3:11 10:12 5:11 / / 0:3 1:3
Dejan Fridrih Aljaž Brezovnik 11:9 11:5 11:9 / / 3:0 4:1

Kamnoseštvo Vogrinec : ŠD Izlake

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Fridrih / Žgank Zupančič / Možek 9:11 11:4 11:7 11:6 / 3:1 1:0
Dejan Fridrih Tomaž Možek 11:3 8:11 13:11 11:7 / 3:1 2:0
Matevž Žgank Iztok Zupančič 20:18 9:11 11:7 7:11 11:7 3:2 3:0
Matej Cvetko Iztok Zupančič 9:11 8:11 7:11 / / 0:3 3:1
Matevž Žgank Tomaž Možek 11:6 4:11 11:6 11:4 / 3:1 4:1

Metuljčka : Relax

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Koželj / Hedl Kunstelj / Fatur 8:11 2:11 10:12 / / 0:3 0:1
Rene Hedl Brin Kunstelj 8:11 9:11 6:11 / / 0:3 0:2
Aleks Koželj Miha Fatur 12:10 5:11 7:11 11:8 11:13 2:3 0:3
Rene Hedl Miha Fatur 2:11 2:11 7:11 / / 0:3 0:4
Aleks Koželj Brin Kunstelj 8:11 13:11 8:11 11:9 8:11 2:3 0:5

Relax : Double D

3 : 2

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Kunstelj / Fatur Jovanovič / Hohnjec 11:7 8:11 8:11 11:4 9:11 2:3 0:1
Brin Kunstelj Dejan Jovanovič 13:11 11:6 8:11 11:6 / 3:1 1:1
Miha Fatur Domen Hohnjec 8:11 6:11 9:11 / / 0:3 1:2
Brin Kunstelj Domen Hohnjec 11:8 8:11 4:11 11:8 11:2 3:2 2:2
Miha Fatur Dejan Jovanovič 9:11 11:6 11:9 11:9 / 3:1 3:2

Metuljčka : Z'dežele

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Koželj / Hedl Gačnik Zupanc / Pertovt 6:11 11:6 9:11 11:7 11:8 3:2 1:0
Aleks Koželj Tomaž Pertovt 11:8 8:11 11:5 2:11 6:11 2:3 1:1
Rene Hedl Jaka Gačnik Zupanc 6:11 4:11 12:10 13:11 7:11 2:3 1:2
Aleks Koželj Jaka Gačnik Zupanc 11:8 9:11 13:11 11:8 / 3:1 2:2
Rene Hedl Tomaž Pertovt 4:11 3:11 6:11 / / 0:3 2:3

Double D : ŠD Izlake

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Jovanovič / Hohnjec Zupančič / Možek 11:7 11:9 11:9 / / 3:0 1:0
Domen Hohnjec Tomaž Možek 11:2 11:8 11:8 / / 3:0 2:0
Dejan Jovanovič Iztok Zupančič 11:4 11:2 11:9 / / 3:0 3:0
Domen Hohnjec Iztok Zupančič 11:9 11:8 11:5 / / 3:0 4:0
Dejan Jovanovič Tomaž Možek 10:12 8:11 9:11 / / 0:3 4:1

Team Andro : ŠD Tabor

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Golavšek / Rosc Breznikar / Hrastovec 11:8 11:8 11:5 / / 3:0 1:0
Jaka Golavšek Klemen Hrastovec 11:5 11:2 11:6 / / 3:0 2:0
Patrik Rosc Uroš Breznikar 23:21 11:9 9:11 11:6 / 3:1 2:0
Jaka Golavšek Uroš Breznikar 11:5 11:8 11:3 / / 3:0 4:0
Patrik Rosc Klemen Hrastovec 8:11 11:4 11:5 11:5 / 3:1 5:0

Team Andro : NTK Zabukrnica

3 : 2

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Golavšek / Rosc Vovk Petrovski / Čopar 11:9 12:10 11:13 10:12 6:11 2:3 0:1
Patrik Rosc Brin Vovk Petrovski 12:10 6:11 12:14 7:11 / 1:3 0:2
Jaka Golavšek Matic Čopar 11:8 11:5 11:5 / / 3:0 1:2
Patrik Rosc Matic Čopar 12:10 11:5 11:6 / / 3:0 2:2
Jaka Golavšek Brin Vovk Petrovski 10:12 11:9 11:5 5:11 11:7 3:2 3:2
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj