Preskoči do vsebine

Brezplačna dostava za nakup nad 100 EUR

15. kolo Savinja 2022/2023

ŠD Izlake : NTK ZABUKRNICA

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Možek / Palčič Vovk Petrovski / Čopar 7:11 5:11 2:11 / / 0:3 0:1
Tomaž Možek Brin Vovk Petrovski 2:11 11:7 7:11 4:11 / 1:3 0:2
Damjan Palčič Matic Čopar 4:11 6:11 5:11 / / 0:3 0:3
Tomaž Možek Matic Čopar 11:5 6:11 11:9 11:6 / 3:1 1:3
Damjan Palčič Brin Vovk Petrovski 1:11 7:11 2:11 / / 0:3 1:4

Kamnoseštvo Vogrinec : Škratka

0 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Igralec 1 Igralec 2 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0
Igralec 1 Igralec 2 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0
Igralec 1 Igralec 2 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0
Igralec 1 Igralec 2 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0
Igralec 1 Igralec 2 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0

NTK Zabukrnica : Kamnoseštvo Vogrinec

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Vovk Petrovski / Čopar Žgank / Fridrih 11:7 11:8 10:12 11:9 / 3:1 1:0
Brin Vovk Petrovski Matevž Žgank 11:5 9:11 11:9 11:1 / 3:1 2:0
Matic Čopar Dejan Fridrih 13:11 8:11 7:11 9:11 / 1:3 2:1
Brin Vovk Petrovski Dejan Fridrih 11:6 11:5 11:5 / / 3:0 3:1
Matic Čopar Matevž Žgank 8:11 9:11 14:12 11:6 11:7 3:2 4:1

ŠD Izlake : Škratka

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Palčič / Možek Brezovnik / Semprimožnik 9:11 11:1 11:7 11:5 / 3:1 1:0
Tomaž Možek Aljaž Brezovnik 11:6 11:7 10:12 11:5 / 3:1 2:0
Damjan Palčič Vid Semprimožnik 7:11 7:11 10:12 / / 0:3 2:1
Tomaž Možek Vid Semprimožnik 9:11 11:5 11:8 11:5 / 3:1 3:1
Damjan Palčič Aljaž Brezovnik 7:11 5:11 11:9 11:9 11:4 3:2 4:1

Veterani Tempo B : NTK Santa Claus

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Škerlak / Kovač Maselj / D. Mali 5:11 10:12 3:11 / / 0:3 0:1
Janez Škerlak Darinka Mali 12:10 7:11 11:9 11:4 / 3:1 1:1
Slavko Kovač Bojan Maselj 5:11 5:11 6:11 / / 0:3 1:2
Janez Škerlak Bojan Maselj 12:10 7:11 3:11 2:11 / 1:3 1:3
Slavko Kovač Darinka Mali 10:12 12:10 9:11 11:9 12:10 3:2 2:3

NTK Tempo - UPI : Relax

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Aritonovič / Guštin Fatur / Kunstelj 5:11 7:11 3:11 / / 0:3 0:1
Alex Aritonovič Miha Fatur 4:11 4:11 4:11 / / 0:3 0:2
Anej Guštin Brin Kunstelj 9:11 6:11 12:10 7:11 / 1:3 0:3
Alex Aritonovič Brin Kunstelj 5:11 2:11 6:11 / / 0:3 0:4
Anej Guštin Miha Fatur 6:11 7:11 4:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo B : Relax

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Škerlak / Kovač Fatur / Kunstelj 1:11 9:11 19:21 / / 0:3 0:1
Janez Škerlak Miha Fatur 8:11 11:8 11:8 3:11 18:20 2:3 0:2
Slavko Kovač Brin Kunstelj 3:11 5:11 4:11 / / 0:3 0:3
Janez Škerlak Brin Kunstelj 1:11 2:11 4:11 / / 0:3 0:4
Slavko Kovač Miha Fatur 5:11 9:11 16:14 4:11 / 1:3 0:5

NTK Tempo - UPI : NTK Santa Claus

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Aritonovič / Guštin Maselj / D. Mali 8:11 6:11 9:11 / / 0:3 0:1
Anej Guštin Bojan Maselj 5:11 5:11 2:11 / / 0:3 0:2
Alex Aritonovič Darinka Mali 8:11 7:11 3:11 / / 0:3 0:3
Anej Guštin Darinka Mali 5:11 11:9 4:11 4:11 / 1:3 0:4
Alex Aritonovič Bojan Maselj 3:11 7:11 2:11 / / 0:3 0:5

Team Andro : Trije Mušketirji

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Golavšek / Rosc Škoberne / Štor 11:5 11:7 11:3 / / 3:0 1:0
Patrik Rosc Gorazd Štor 11:6 11:3 11:9 / / 3:0 2:0
Jaka Golavšek Boris Škoberne 11:4 11:4 11:2 / / 3:0 3:0
Patrik Rosc Boris Škoberne 11:3 11:3 11:9 / / 3:0 4:0
Jaka Golavšek Gorazd Štor 11:4 11:5 11:6 / / 3:0 5:0

Metuljčka : Top Šport Butterfly

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Koželj / Hedl Mekicar / Cerar 10:12 10:12 11:8 2:11 / 1:3 0:1
Aleks Koželj Uroš Cerar 5:11 7:11 5:11 / / 0:3 0:2
Rene Hedl Smiljan Mekicar 7:11 3:11 5:11 / / 0:3 0:3
Aleks Koželj Smiljan Mekicar 5:11 11:7 6:11 8:11 / 1:3 0:4
Rene Hedl Uroš Cerar 3:11 8:11 8:11 / / 0:3 0:5

Team Andro : Top Šport Butterfly

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Golavšek / Rosc Mekicar / Cerar 14:12 11:8 11:6 / / 3:0 1:0
Patrik Rosc Uroš Cerar 11:7 11:5 11:2 / / 3:0 2:0
Jaka Golavšek Smiljan Mekicar 11:8 11:8 11:2 / / 3:0 3:0
Patrik Rosc Smiljan Mekicar 7:11 11:8 11:7 11:1 / 3:1 4:0
Jaka Golavšek Uroš Cerar 11:3 11:6 11:9 / / 3:0 5:0

Metuljčka : Trije Mušketirji

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Koželj / Held Škoberne / Štor 8:11 7:11 9:11 / / 0:3 0:1
Rene Hedl Gorazd Štor 5:11 3:11 9:11 / / 0:3 0:2
Aleks Koželj Boris Škoberne 11:8 11:5 5:11 11:5 / 3:1 1:2
Rene Hedl Boris Škoberne 11:7 11:8 10:12 11:13 7:11 2:3 1:3
Aleks Koželj Gorazd Štor 14:12 9:11 11:9 11:9 / 3:1 2:3
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj