Preskoči do vsebine

SPOMLADANSKI NAMIZNOTENIŠKI TURNIR, Luče, 2. 3. 2024 - več info in prijava

14. kolo Savinja 2022/2023

Spar team : Z'dežele

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Zavasnik / Zupanec Gačnik Zupanc / Pertovt 2:11 5:11 10:12 / / 0:3 0:1
Urban Zavasnik Tomaž Pertovt 2:11 4:11 10:12 / / 0:3 0:2
Tej Zupanec Jaka Gačnik Zupanc 11:8 11:9 9:11 8:11 13:11 3:2 1:2
Urban Zavasnik Jaka Gačnik Zupanc 9:11 9:11 5:11 / / 0:3 1:3
Tej Zupanec Tomaž Pertovt 11:9 11:3 12:10 / / 3:0 2:3

ŠD Tabor : Double D

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Hrastovec / Breznikar Jovanovič / Hohnjec 5:11 11:5 3:11 11:9 5:11 2:3 0:1
Klemen Hrastovec Dejan Jovanovič 9:11 8:11 11:9 5:11 / 1:3 0:2
Uroš Breznikar Domen Hohnjec 6:11 5:11 3:11 / / 0:3 0:3
Klemen Hrastovec Domen Hohnjec 6:11 11:7 5:11 4:11 / 1:3 0:4
Tomaž Petrič Dejan Jovanovič 6:11 5:11 4:11 / / 0:3 0:5

Z'dežele : Double D

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gačnik Zupanc / Pertovt Jovanovič / Hohnjec 8:11 7:11 11:9 5:11 / 1:3 0:1
Tomaž Pertovt Dejan Jovanovič 8:11 7:11 11:8 8:11 / 1:3 0:2
Jaka Gačnik Zupanc Domen Hohnjec 7:11 5:11 8:11 / / 0:3 0:3
Tomaž Pertovt Domen Hohnjec 7:11 6:11 6:11 / / 0:3 0:4
Jaka Gačnik Zupanc Dejan Jovanovič 8:11 1:11 9:11 / / 0:3 0:5

ŠD Tabor : Spar team

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Hrastovec / Breznikar Zupanec / Zavasnik 11:6 8:11 18:16 11:5 / 3:1 1:0
Klemen Hrastovec Urban Zavasnik 11:6 11:6 11:6 / / 3:0 2:0
Uroš Breznikar Tej Zupanec 4:11 11:7 12:14 7:11 / 1:3 2:1
Klemen Hrastovec Tej Zupanec 11:6 4:11 15:13 10:12 11:6 3:2 3:1
Uroš Breznikar Urban Zavasnik 12:14 11:8 11:7 11:5 / 3:1 4:1

Trije mušketirji : Relax

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Ivanovski / Štor Kunstelj / Fatur 3:11 4:11 4:11 / / 0:3 0:1
Sašo Ivanovski Brin Kunstelj 9:11 4:11 2:11 / / 0:3 0:2
Gorazd Štor Miha Fatur 11:9 9:11 8:11 3:11 / 1:3 0:3
Sašo Ivanovski Miha Fatur 11:4 8:11 8:11 6:11 / 1:3 0:4
Gorazd Štor Brin Kunstelj 11:13 3:11 7:11 / / 0:3 0:5

Top šport Butterfly : Amaterji

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mekicar / Cerar Avberšek J. / Pejovnik 11:4 11:7 11:6 / / 3:0 1:0
Uroš Cerar Jure Avberšek 9:11 11:8 13:11 12:14 7:11 2:3 1:1
Smiljan Mekicar Marko Avberšek 11:7 11:7 11:8 / / 3:0 2:1
Uroš Cerar Marko Avberšek 11:7 9:11 11:8 11:4 / 3:1 3:1
Smiljan Mekicar Jure Avberšek 11:4 8:11 11:8 11:6 / 3:1 4:1

Trije mušketirji : Amaterji

0 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Ivanovski / Štor Avberšek / Avberšek 7:11 8:11 11:4 7:11 / 1:3 0:1
Sašo Ivanovski Jure Avberšek 9:11 8:11 7:11 / / 0:3 0:2
Gorazd Štor Marko Avberšek 9:11 11:4 6:11 14:16 / 1:3 0:3
Sašo Ivanovski Marko Avberšek 4:11 4:11 11:13 / / 0:3 0:4
Gorazd Štor Jure Avberšek 11:8 7:11 4:11 9:11 / 1:3 0:5

Top šport Butterfly : Relax

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mekicar / Cerar Kunstelj / Fatur 9:11 17:15 6:11 5:11 / 1:3 0:1
Uroš Cerar Brin Kunstelj 11:8 9:11 3:11 5:11 / 1:3 0:2
Smiljan Mekicar Miha Fatur 11:7 6:11 10:12 11:8 8:11 2:3 0:3
Uroš Cerar Miha Fatur 9:11 11:7 11:9 11:4 / 3:1 1:3
Smiljan Mekicar Brin Kunstelj 9:11 11:9 7:11 7:11 / 1:3 1:4

Veterani Tempo A : Škratka

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Semprimožnik / Brezovnik 11:4 11:8 9:11 9:11 11:2 3:2 1:0
Zoran Gajšek Vid Semprimožnik 2:11 12:14 5:11 / / 0:3 1:1
Ivan Zera Aljaž Brezovnik 11:4 11:5 11:5 / / 3:0 2:1
Zoran Gajšek Aljaž Brezovnik 11:9 9:11 11:9 11:6 / 3:1 3:1
Ivan Zera Vid Semprimožnik 11:4 11:7 11:7 / / 3:0 4:1

Veterani Tempo C : NTK Zabukrnica

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Podhovnik Vovk Petrovski / Čopar 5:11 3:11 7:11 / / 0:3 0:1
Mumin Mahmutović Brin Vovk Petrovski 1:11 1:11 7:11 / / 0:3 0:2
Boštjan Podhovnik Matic Čopar 1:11 4:11 5:11 / / 0:3 0:3
Mumin Mahmutović Matic Čopar 4:11 2:11 5:11 / / 0:3 0:4
Boštjan Podhovnik Brin Vovk Petrovski 5:11 2:11 6:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo A : NTK Zabukrnica

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Vovk Petrovski / Čopar 4:11 7:11 6:11 / / 0:3 0:1
Zoran Gajšek Brin Vovk Petrovski 4:11 5:11 5:11 / / 0:3 0:2
Ivan Zera Matic Čopar 8:11 7:11 12:10 11:9 11:4 3:2 1:2
Zoran Gajšek Matic Čopar 4:11 6:11 9:11 / / 0:3 1:3
Ivan Zera Brin Vovk Petrovski 11:7 4:11 7:11 1:11 / 1:3 1:4

Veterani Tempo C : Škratka

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Podhovnik Brezovnik / Semprimožnik 4:11 11:7 6:11 9:11 / 1:3 0:1
Mumin Mahmutović Aljaž Brezovnik 12:10 9:11 2:11 8:11 / 1:3 0:2
Boštjan Podhovnik Vid Semprimožnik 9:11 5:11 7:11 / / 0:3 0:3
Mumin Mahmutović Vid Semprimožnik 3:11 5:11 9:11 / / 0:3 0:4
Boštjan Podhovnik Aljaž Brezovnik 5:11 9:11 6:11 / / 0:3 0:5
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj