Preskoči do vsebine

Brezplačna dostava za nakup nad 100 EUR

Namiznoteniška liga Savinja 2022/2023

Ekipni Rezultati

Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke
1. Team Andro 7 7 0 33 2 14
2. Team Studio Čebela 10 7 3 30 20 14
3. Double D 7 6 1 32 3 12
4. Top Šport Butterfly 7 6 1 27 8 12
5. Veterani Tempo A 8 6 2 28 14 12
6. Kamnoseštvo Vogrinec 8 6 2 25 15 12
7. NTK Zabukrnica 5 5 0 23 2 10
8. Amaterji 8 5 3 26 14 10
9. Relax 5 4 1 21 4 8
10. NTK Santa Claus 6 3 3 15 15 6
11. Metuljčka 6 3 3 13 17 6
12. ŠD Izlake 5 2 3 10 15 4
13. Trije Mušketirji 7 2 5 13 22 4
14. Spar Team 7 2 5 9 26 4
15. Z'dežele 8 2 6 15 25 4
16. Veterani Tempo B 6 1 5 7 23 2
17. Škratka 6 1 5 7 24 2
18. ŠD Tabor 8 1 7 9 31 2
19. NTK Tempo-UPI 6 0 6 3 27 0
20. Veterani Tempo C 8 0 8 2 38 0

Rezultati Igralcev

Mesto Ime in priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljeni nizi Izgubljeni nizi
1. Domen Hohnjec 14 14 0 42 11
2. Jaka Golavšek 13 13 0 39 3
3. Patrik Rosc 13 12 1 38 5
4. Ivan Zera 16 13 3 40 15
5. Dejan Jovanovič 14 12 2 37 9
6. Uroš Cerar 14 11 3 35 16
7. Brin Vovk Petrovski 10 9 1 29 3
8. Matic Čopar 10 9 1 28 6
9. Brin Kunstelj 10 9 1 27 6
10. Dejan Fridrih 13 10 3 31 17
11. Bojan Maselj 12 9 3 30 16
12. Miha Fatur 10 8 2 26 9
13. Matevž Žgank 13 9 4 32 16
14. Gašper Čebela Srebočan 20 12 8 41 35
15. Smiljan Mekicar 14 9 5 29 19
16. Marko Avberšek 12 8 4 27 22
17. Jure Pejovnik 8 6 2 19 8
18. Nejc Zavasnik 20 11 9 42 37
19. Sašo Ivanovski 10 6 4 23 16
20. Tomaž Možek 10 6 4 19 16
21. Jasmin Hasić 3 2 1 6 4
22. Jure Avberšek 12 6 6 26 19
23. Alfred Vodušek 4 2 2 8 6
24. Oskar Rosc 2 1 1 5 4
25. Slavko Kovač 2 1 1 4 4
26. Darinka Mali 5 2 3 7 13
27. Aleks Poropat 1 0 1 2 3
28. Jaka Gačnik Zupanc 16 7 9 28 30
29. Zoran Gajšek 16 7 9 25 32
30. Tej Zupanec 14 6 8 22 29
31. Aleks Koželj 12 5 7 20 21
32. Rene Hedl 12 5 7 18 25
33. Gorazd Štor 8 3 5 17 17
34. Roman Bergant 2 0 2 2 6
35. Robi Mali 7 2 5 9 16
36. Tomaž Pertovt 16 6 10 20 32
37. Klemen Hrastovec 12 4 8 17 23
38. Aljaž Brezovnik 12 4 8 16 25
39. Uroš Breznikar 9 2 7 10 22
40. Damjan Palčič 10 2 8 8 26
41. Janez Škerlak 8 1 7 6 21
42. Adis Mahmutović 8 1 7 3 23
43. Tomaž Petrič 6 0 6 1 18
44. Igor Balažek 11 2 9 10 30
45. Vid Semprimožnik 12 2 10 13 32
46. Boris Škobrne 10 1 9 15 18
47. Aleks Aritanovič 8 0 8 3 24
48. Boštjan Podhovnik 8 0 8 0 24
49. Urban Zavasnik 14 2 12 11 40
50. Anej Guštin 12 1 11 8 35
Mesto Ime in priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljeni nizi Izgubljeni nizi
51. Mumin Mahmutović 16 1 15 5 47
/. Janez Pejovnik 0 0 0 0 0
/. Drago Torkar 0 0 0 0 0
/. Alfred Vodušek 0 0 0 0 0
/. Mitja Lazar 0 0 0 0 0
/. Boris Močilnik 0 0 0 0 0
/. Simon Ročnik 0 0 0 0 0

1. Kolo

13. 10. 2022

Z'dežele, Škratka, ŠD Tabor, NTK Zabukrnica, Veterani Tempo C, Top Šport Butterfly, Veterani Tempo A, Trije Mušketirji, Juniorčka, NTK Santa Claus, Team Andro

Več informacij

2. Kolo

20. 10. 2022

Kamnoseštvo Vogrinec, Amaterji, ŠD Izlake, Team Studio Čebela, Veterani Tempo B, Spar Team, NTK Tempo-UPI, Double D, Team Andro, Metuljčka

Več informacij

3. Kolo

27. 10. 2022

NTK Zabukrnica, Spar Team, Škratka, Double D, Trije Mušketirji, Team studio Čebela, Top Šport Butterfly, NTK Santa Claus, Zdežele, Veterani Tempo C, ŠD Tabor, Veterani Tempo A

Več informacij

4. Kolo

3. 11. 2022

ŠD Izlake, Kamnoseštvo Vogrinec, Team Studio Čebela, NTK Tempo-UPI, Amaterji, Veterani Tempo B, Trije Mušketirji, Top Šport Butterfly

Več informacij

5. Kolo

10. 11. 2022

Veterani Tempo C, Team Andro, Vetrani Tempo A, Metuljčka, Juniorčka, ŠD Tabor, NTK Santa Claus, Z'dežele, Spar Team, Team Studio Čebela, Double D, Amaterji

Več informacij

6. Kolo

17. 11. 2022

Veterani Tempo B, Metuljčka, NTK Tempo-UPI, Team Andro, Kamnoseštvo Vogrinec, Trije mušketirji, ŠD Izlake, Top Šport Butterfly, Spar Team, Double D, Z'dežele, ŠD Tabor

Več informacij

7. Kolo

24. 11. 2022

NTK Zabukrnica, Team Studio Čebela, Škratka, Amaterji, Veterani Tempo C, Juniorčka, Veterani Tempo A, NTK Santa Claus, Z'dežele, ŠD Izlake, ŠD Tabor, Kamnoseštvo Vogrinec

Več informacij

8. Kolo

1. 12. 2022

Team Andro, Spar Team, Metuljčka, Double D, Trije Mušketirji, Veterani Tempo B, Top Šport Butterfly, NTK Tempo-UPI, Team Studio Čebela, Amaterji

Več informacij

9. Kolo

8. 12. 2022

Juniorčka, Škratka, NTK Santa Claus, NTK Zabukrnica, Kamnoseštvo Vogrinec, Veterani Tempo C, ŠD Izlake, Veterani Tempo A, Veterani Tempo B, ŠD Tabor, NTK Tempo-UPI, Z'dežele

Več informacij

10. Kolo

15. 12. 2022

Spar Team, Top Šport Butterfly, Double D, Trije Mušketriji, Team Studio Čebela, Metuljčka, Amaterji, Team Andro, Z'dežele, ŠD Tabor

Več informacij

11. Kolo

22. 12. 2022

NTK Zabukrnica, Škratka

Več informacij

12. Kolo

12. 1. 2023

NTK Zabukrnica, Metuljčka, Škratka, Team Andro, Veterani Tempo C, Veterani Tempo B, Veterani Tempo A, NTK Tempo-UPI, Juniorčka, ŠD Izlake, NTK Santa Claus, Kamnoseštvo Vogrinec

Več informacij

13. Kolo

19. 1. 2023

Z'dežele, Spar Team, ŠD Tabor, Double D, Trije Mušketirji, Team Studio Čebela, Top Šport Butterfly, Amaterji, Veterani Tempo C, Veterani Tempo A

Več informacij

14. Kolo

26. 1. 2023

Kamnoseštvo Vogrinec, Škratka, ŠD Izlake, NTK Zabukrnica, Veterani Tempo B, NTK Santa Claus, NTK Tempo-UPI, Juniorčka, Team Andro, Trije Mušketirji, Metuljčka, Top Šport Butterfly

Več informacij

15. kolo

2. 2. 2023

Team Studio Čebela, ŠD Tabor, Amaterji, Z'dežele, Spar Team, Veterani Tempo A, Double D, Veterani Tempo C, Juniorčka, NTK Santa Claus

Več informacij

16. Kolo

9. 2. 2023

NTK Zabukrnica, Trije Mušketirji, Škratka, Top Šport Butterfly
Z'dežele, Metuljčka, ŠD Tabor, Team Andro, Kamnoseštvo Vogrinec, NTK Tempo-UPI, ŠD Izlake, Veterani Tempo B

Več informacij

17. Kolo

16. 2. 2023

Veterani Tempo A, Amaterji, Veterani Tempo C, Team Studio Čebela, Juniorčka, Spar Team, NTK Santa Claus, Double D, Kamnoseštvo Vogrinec, ŠD Izlake

Več informacij

18. Kolo

23. 2. 2023

Veterani Tempo B, Škratka, NTK Tempo-Upi, NTK Zabukrnica, Trije Mušketirji, Z'dežele, Top Šport Butterfly, ŠD Tabor, Team Andro, Veterani Tempo C, Metuljčka, Veterani Tempo A

Več informacij

19. Kolo

2. 3. 2023

Team Studi Čebela, NTK Santa Claus, Amaterji, Juniorčka, Spar Team, Kamnoseštvo Vogrinec, Double D, ŠD Izlake, Veterani Tempo B, NTK Tempo-UPI

Več informacij

20. Kolo

9. 3. 2023

21. Kolo

16. 3. 2023

22. Kolo

23. 3. 2023

Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj