Preskoči do vsebine

Brezplačna dostava za nakup nad 100 EUR

9. kolo Savinja 2022/2023

trije Mušketirji : Spar team

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Ivanovski / Štor Zavasnik / Zupanec 11:9 11:5 11:8 / / 3:0 1:0
Sašo Ivanovski Urban Zavasnik 11:13 11:9 11:9 11:9 / 3:1 2:0
Gorazd Štor Tej Zupanec 11:9 11:7 13:11 / / 3:0 3:0
Sašo Ivanovski Tej Zupanec 8:11 11:6 11:6 11:7 / 3:1 4:0
Gorazd Štor Urban Zavasnik 11:7 11:8 11:4 / / 3:0 5:0

Double D : Veterani tempo C

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Jovanovič / Hohnjec Podhovnik / Mahmutovič 11:2 11:8 11:5 / / 3:0 1:0
Domen Hohnjec Boštjan Podhovnik 11:1 11:2 11:2 / / 3:0 2:0
Dejan Jovanovič Mumin Mahmutovič 11:3 11:4 11:3 / / 3:0 3:0
Domen Hohnjec Mumin Mahmutovič 11:4 11:5 11:7 / / 3:0 4:0
Dejan Jovanovič Boštjan Podhovnik 11:1 11:8 11:8 / / 3:0 5:0

Team Andro : Team studio Čebela

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Golavšek / Rosc Čebela Srebočan / Zavasnik 11:5 11:8 11:6 / / 3:0 1:0
Patrik Rosc Gašper Čebela Srebočan 11:9 12:10 11:8 / / 3:0 2:0
Jaka Golavšek Nejc Zavasnik 11:9 11:5 11:3 / / 3:0 3:0
Patrik Rosc Nejc Zavasnik 11:9 11:9 11:6 / / 3:0 4:0
Jaka Golavšek Gašper Čebela Srebočan 11:3 11:2 9:11 11:7 / 3:1 5:0

NTK SANTA CLAUS : NTK ZABUKRNICA

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mali R. / Maselj Vovk Petrovski/Čopar 4:11 7:11 7:11 / / 0:3 0:1
Bojan Maselj Brin Vovk Petrovski 2:11 9:11 4:11 / / 0:3 0:2
Robert Mali Matic Čopar 11:13 4:11 8:11 / / 0:3 0:3
Bojan Maselj Matic Čopar 11:7 7:11 11:8 11:6 / 3:1 1:3
Darinka Mali Brin Vovk Petrovski 3:11 4:11 7:11 / / 0:3 1:4

Veterani tempo B : ŠD Tabor

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Balažek / Škerlak Hrastovec / Breznikar 6:11 7:11 6:11 / / 0:3 0:1
Janez Škerlak Uroš Breznikar 12:14 11:8 9:11 11:9 11:6 3:2 1:1
Igor Balažek Klemen Hrastovec 12:10 3:11 3:11 11:7 5:11 2:3 1:2
Janez Škerlak Klemen Hrastovec 11:7 6:11 8:11 9:11 / 1:3 1:3
Igor Balažek Uroš Breznikar 5:11 11:9 9:11 9:11 / 1:3 1:4

NTK TEMPO - UPI : Z'DEŽELE

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Aritonovič / Vodušek Gačnik Zupanc / Pertovt 11:7 9:11 6:11 11:8 7:11 2:3 0:1
Alfred Vodušek Tomaž Pertovt 6:11 11:5 6:11 8:11 / 1:3 0:2
Alex Aritonovič Jaka Gačnik Zupanc 7:11 8:11 10:12 / / 0:3 0:3
Alfred Vodušek Jaka Gačnik Zupanc 11:4 11:5 11:3 / / 3:0 1:3
Alex Aritonovič Tomaž Pertovt 1:11 3:11 5:11 / / 0:3 1:4

Trije Mušketirji : NTK Zabukrnica

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Ivanovski / Štor Vovk Petrovski / Čopar 7:11 11:4 5:11 1:11 / 1:3 0:1
Sašo Ivanovski Brin Vovk Petrovski 4:11 7:11 10:12 / / 0:3 0:2
Gorazd Štor Matic Čopar 7:11 8:11 5:11 / / 0:3 0:3
Sašo Ivanovski Matic Čopar 11:9 4:11 6:11 5:11 / 1:3 0:4
Gorazd Štor Brin Vovk Petrovski 13:11 3:11 4:11 3:11 / 1:3 0:5

Team studio Čebela : Veterani Tempo C

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Čebela Srebočan / Zavasnik Mahmutovič / Podhovnik 11:3 11:2 11:4 / / 3:0 1:0
Nejc Zavasnik Boštjan Podhovnik 11:8 11:13 11:8 13:11 / 3:1 2:0
Gašper Čebela Srebočan Mumin Mahmutovič 11:8 11:5 11:7 / / 3:0 3:0
Nejc Zavasnik Mumin Mahmutovič 15:17 11:8 12:10 8:11 11:4 3:2 4:0
Gašper Čebela Srebočan Boštjan Podhovnik 11:2 11:8 11:7 / / 3:0 5:0

Ntk Santa Claus : Spar team

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mali D. / Mali R. Zavasnik / Zupanec 11:4 11:5 11:8 / / 3:0 1:0
Darinka Mali Urban Zavasnik 11:1 11:5 12:10 / / 3:0 2:0
Bojan Maselj Tej Zupanec 11:9 11:9 11:7 / / 3:0 3:0
Darinka Mali Tej Zupanec 12:10 11:8 11:9 / / 3:0 4:0
Bojan Maselj Urban Zavasnik 11:3 11:3 11:1 / / 3:0 5:0

Veterani Tempo B : Z'dežele

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Balažek / Škerlak Gačnik Zupanc / Pertovt 11:7 10:12 11:7 5:11 9:11 2:3 0:1
Janez Škerlak Tomaž Pertovt 10:12 10:12 5:11 / / 0:3 0:2
Igor Balažek Jaka Gačnik Zupanc 12:10 11:7 8:11 5:11 8:11 2:3 0:3
Janez Škerlak Jaka Gačnik Zupanc 11:9 11:9 4:11 6:11 19:21 2:3 0:4
Igor Balažek Tomaž Pertovt 11:5 11:7 8:11 1:11 7:11 2:3 0:5

NTK Tempo-UPI : ŠD Tabor

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Aritonovič / Vodušek Hrastovec / Breznikar 7:11 11:6 11:6 11:5 / 3:1 1:0
Alfred Vodušek Klemen Hrastovec 9:11 6:11 7:11 / / 0:3 1:1
Alex Aritonovič Uroš Breznikar 5:11 11:9 5:11 1:11 / 1:3 1:2
Alfred Vodušek Uroš Breznikar 11:9 9:11 11:9 9:11 9:11 2:3 1:3
Alex Aritonovič Klemen Hrastovec 10:12 2:11 2:11 / / 0:3 1:4

Double D : Team Andro

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Jovanovič / Hohnjec Golavšek / Rosc 5:11 11:9 3:11 6:11 / 1:3 0:1
Dejan Jovanovič Patrik Rosc 8:11 3:11 8:11 / / 0:3 0:2
Domen Hohnjec Jaka Golavšek 2:11 6:11 11:8 11:4 13:11 3:2 1:2
Dejan Jovanovič Jaka Golavšek 10:12 9:11 8:11 / / 0:3 1:3
Domen Hohnjec Patrik Rosc 13:11 11:6 11:13 6:11 11:7 3:2 2:3
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj