Preskoči do vsebine

Brezplačna dostava za nakup nad 100 EUR

5. kolo Savinja 2022/2023

Veterani Tempo C : Team Andro

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Podhovnik Golavšek / Rosc 5:11 8:11 5:11 / / 0:3 0:1
Boštjan Podhovnik Patrik Rosc 2:11 4:11 2:11 / / 0:3 0:2
Mumin Mahmutović Jaka Golavšek 1:11 6:11 3:11 / / 0:3 0:3
Boštjan Podhovnik Jaka Golavšek 3:11 8:11 3:11 / / 0:3 0:4
Mumin Mahmutović Patrik Rosc 5:11 6:11 6:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo A : Metuljčka

5: 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Koželj / Hedl 11:9 11:3 9:11 11:4 / 3:1 1:0
Ivan Zera Rene Hedl 8:11 11:5 11:6 11:6 / 3:1 2:0
Zoran Gajšek Aleks Koželj 11:8 10:12 11:8 12:10 / 3:1 3:0
Ivan Zera Aleks Koželj 11:5 11:7 11:6 / / 3:0 4:0
Zoran Gajšek Rene Hedl 11:3 11:4 11:1 / / 3:0 5:0

Veterani Tempo A : Team Andro

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Golavšek / Rosc 2:11 7:11 8:11 / / 0:3 0:1
Ivan Zera Patrik Rosc 11:8 10:12 11:7 9:11 14:12 3:2 1:1
Zoran Gajšek Jaka Golavšek 3:11 2:11 5:11 / / 0:3 1:2
Ivan Zera Jaka Golavšek 11:4 4:11 7:11 5:11 / 1:3 1:3
Zoran Gajšek Patrik Rosc 5:11 1:11 3:11 / / 0:3 1:4

Veterani Tempo C : Metuljčka

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Podhovnik Koželj / Hedl 7:11 3:11 8:11 / / 0:3 0:1
Boštjan Podhovnik Aleks Koželj 5:11 3:11 5:11 / / 0:3 0:2
Mumin Mahmutović Rene Hedl 5:11 5:11 8:11 / / 0:3 0:3
Boštjan Podhovnik Rene Hedl 10:12 9:11 2:11 / / 0:3 0:4
Mumin Mahmutović Aleks Koželj 9:11 3:11 5:11 / / 0:3 0:5

Relax : ŠD Tabor

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Kunstelj / Fatur Hrastovec / Breznikar 11:9 11:7 11:9 / / 3:0 1:0
Miha Fatur Klemen Hrastovec 13:11 11:7 5:11 11:6 / 3:1 2:0
Brin Kunstelj Uroš Breznikar 11:7 11:3 18:16 / / 3:0 3:0
Miha Fatur Tomaž Petrič 11:5 11:6 11:2 / / 3:0 4:0
Brin Kunstelj Klemen Hrastovec 12:10 11:5 11:8 / / 3:0 5:0

NTK Santa Claus : Z'dežele

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Maselj / Mali Gačnik Zupanc / Pertovt 11:5 6:11 8:11 12:10 11:4 3:2 1:0
Bojan Maselj Tomaž Pertovt 14:12 11:7 11:2 / / 3:0 2:0
Robi Mali Jaka Gačnik Zupanc 8:11 7:11 10:12 / / 0:3 2:1
Bojan Maselj Jaka Gačnik Zupanc 6:11 11:9 11:9 8:11 11:5 3:2 3:1
Robi Mali Tomaž Pertovt 13:11 11:9 11:8 / / 3:0 4:1

Relax : Z'dežele

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Kunstelj / Fatur Gačnik Zupanc / Pertovt 11:6 12:10 11:8 / / 3:0 1:0
Miha Fatur Tomaž Pertovt 11:4 11:3 8:11 11:6 / 3:1 2:0
Brin Kunstelj Jaka Gačnik Zupanc 11:8 11:7 11:8 / / 3:0 3:0
Miha Fatur Jaka Gačnik Zupanc 13:11 10:12 11:9 11:7 / 3:1 4:0
Brin Kunstelj Tomaž Pertovt 7:11 11:6 11:6 11:3 / 3:1 5:0

NTK Santa Claus : ŠD Tabor

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Maselj / Mali Hrastovec / Breznikar 11:5 8:11 10:12 13:11 11:6 3:2 1:0
Bojan Maselj Klemen Hrastovec 11:7 11:5 11:5 / / 3:0 2:0
Robi Mali Uroš Breznikar 11:6 11:6 6:11 11:6 / 3:1 3:0
Bojan Maselj Tomaž Petrič 11:5 11:9 11:5 / / 3:0 4:0
Robi Mali Klemen Hrastovec 7:11 12:10 8:11 7:11 / 1:3 4:1

Team Studio Čebela : Spar Team

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Čebela Srebočan / Zavasnik N. Zupanec / Zavasnik U. 11:6 11:4 9:11 11:4 / 3:1 1:0
Nejc Zavasnik Urban Zavasnik 11:9 9:11 11:7 11:6 / 3:1 2:0
Gašper Čebela Srebočan Tej Zupanec 11:1 11:9 11:8 / / 3:0 3:0
Nejc Zavasnik Tej Zupanec 8:11 9:11 11:4 9:11 / 1:3 3:1
Gašper Čebela Srebočan Urban Zavasnik 11:6 11:9 11:9 / / 3:0 4:1

Double D : Amaterji

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Jovanovič / Hohnjec Avberšek J. / Pejovnik Ju. 11:2 11:8 12:14 11:7 / 3:1 1:0
Domen Hohnjec Jure Avberšek 11:7 8:11 12:14 11:7 11:4 3:2 2:0
Dejan Jovanovič Avberšek Marko 11:9 9:11 11:4 11:7 / 3:1 3:0
Domen Hohnjec Marko Avberšek 11:9 13:11 8:11 4:11 11:7 3:2 4:0
Dejan Jovanovič Jure Avberšek 11:9 5:11 11:6 7:11 11:4 3:2 5:0

Spar Team : Amaterji

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Zavasnik / Zupanec Avberšek M./ Pejovnik Ju. 5:11 7:11 8:11 / / 0:3 0:1
Urban Zavasnik Marko Avberšek 9:11 6:11 11:9 7:11 / 1:3 0:2
Tej Zupanec Jure Avberšek 4:11 5:11 6:11 / / 0:3 0:3
Urban Zavasnik Jure Avberšek 7:11 18:20 7:11 / / 0:3 0:4
Tej Zupanec Marko Avberšek 9:11 11:9 14:16 9:11 3:11 2:3 0:5

Double D : Team Studio Čebela

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Jovanovič / Hohnjec Čebela Srebočan / Zavasnik 11:6 6:11 12:10 11:9 / 3:1 1:0
Domen Hohnjec Gašper Čebela Srebočan 11:7 10:12 12:10 11:6 / 3:1 2:0
Dejan Jovanovič Nejc Zavasnik 11:6 11:8 11:7 / / 3:0 3:0
Domen Hohnjec Nejc Zavasnik 11:9 14:12 10:12 9:11 11:3 3:2 4:0
Dejan Jovanovič Gašper Čebela Srebočan 11:6 11:7 11:9 / / 3:0 5:0
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj