Preskoči do vsebine

SPOMLADANSKI NAMIZNOTENIŠKI TURNIR, Luče, 2. 3. 2024 - več info in prijava

13. kolo Savinja 2022/2023

Spar team : Kamnoseštvo Vogrinec

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Zupanec / Zavasnik Cvetko / Žgank 7:11 7:11 9:11 / / 0:3 0:1
Tej Zupanec Matevž Žgank 3:11 3:11 5:11 / / 0:3 0:2
Urban Zavasnik Matej Cvetko 6:11 7:11 11:7 10:12 / 1:3 0:3
Tej Zupanec Matej Cvetko 5:11 6:11 20:22 / / 0:3 0:4
Urban Zavasnik Dejan Fridrih 5:11 5:11 8:11 / / 0:3 0:5

Škratka : Team Andro

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Semprimožnik / Brezovnik Golavšek / Rosc 5:11 8:11 8:11 / / 0:3 0:1
Vid Semprimožnik Jaka Golavšek 1:11 1:11 8:11 / / 0:3 0:2
Aljaž Brezovnik Patrik Rosc 4:11 6:11 3:11 / / 0:3 0:3
Vid Semprimožnik Patrik Rosc 7:11 4:11 5:11 / / 0:3 0:4
Aljaž Brezovnik Jaka Golavšek 6:11 2:11 5:11 / / 0:3 0:5

Spar team : Team Andro

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Zupanec / Zavasnik Golavšek / Rosc 5:11 2:11 3:11 / / 0:3 0:1
Urban Zavasnik Patrik Rosc 8:11 5:11 6:11 / / 0:3 0:2
Tej Zupanec Jaka Golavšek 4:11 5:11 5:11 / / 0:3 0:3
Urban Zavasnik Jaka Golavšek 3:11 4:11 7:11 / / 0:3 0:4
Tej Zupanec Patrik Rosc 11:13 9:11 9:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo C : Veterani Tempo B

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Podhovnik / Močilnik Balažek / Škerlak 6:11 5:11 4:11 / / 0:3 0:1
Boris Močilnik Janez Škerlak 7:11 5:11 7:11 / / 0:3 0:2
Boštjan Podhovnik Jasmin Hasić 6:11 13:11 6:11 5:11 / 1:3 0:3
Boris Močilnik Jasmin Hasić 3:11 2:11 6:11 / / 0:3 0:4
Boštjan Podhovnik Janez Škerlak 3:11 5:11 6:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo A : NTK Tempo - UPI

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Aritonovič / Guštin 12:10 11:5 11:3 / / 3:0 1:0
Zoran Gajšek Anej Guštin 11:2 11:7 11:7 / / 3:0 2:0
Ivan Zera Alex Aritonovič 11:3 11:7 11:3 / / 3:0 3:0
Zoran Gajšek Alex Aritonovič 11:2 11:1 11:6 / / 3:0 4:0
Ivan Zera Anej Guštin 11:3 11:6 11:7 / / 3:0 5:0

Veterani Tempo C : NTK Tempo - UPI

3 : 2

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Močilnik / Mahmutovič Aritonovič / Guštin 11:6 11:5 11:5 / / 3:0 1:0
Boris Močilnik Alex Aritonovič 7:11 16:14 11:6 11:8 / 3:1 2:0
Mumin Mahmutovič Anej Guštin 12:14 2:11 6:11 / / 0:3 2:1
Boris Močilnik Anej Guštin 9:11 14:12 11:8 10:12 9:11 2:3 2:2
Mumin Mahmutovič Alex Aritonovič 11:3 11:5 11:3 / / 3:0 3:2

Veterani Tempo A : Veterani Tempo B

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Škerlak / Hasić 11:6 11:5 11:5 / / 3:0 1:0
Zoran Gajšek Janez Škerlak 11:7 8:11 11:2 11:5 / 3:1 2:0
Ivan Zera Jasmin Hasić 11:3 11:5 11:4 / / 3:0 3:0
Zoran Gajšek Igor Balažek 11:5 11:3 11:5 / / 3:0 4:0
Ivan Zera Janez Škerlak 11:6 11:4 11:6 / / 3:0 5:0

Relax : ŠD Izlake

4 : 1

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Kunstelj / Fatur Palčič / Možek 12:10 9:11 12:10 11:5 / 3:1 1:0
Miha Fatur Tomaž Možek 11:9 12:10 12:10 / / 3:0 2:0
Brin Kunstelj Damjan Palčič 11:7 11:3 11:7 / / 3:0 3:0
Miha Fatur Damjan Palčič 13:11 11:9 11:6 / / 3:0 4:0
Brin Kunstelj Tomaž Možek 8:11 9:11 5:11 / / 0:3 4:1

Relax : Kamnoseštvo Vogrinec

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Kunstelj / Fatur Fridrih / Žgank 6:11 18:20 6:11 / / 0:3 0:1
Miha Fatur Matevž Žgank 7:11 9:11 6:11 / / 0:3 0:2
Brin Kunstelj Dejan Fridrih 9:11 11:7 8:11 7:11 / 1:3 0:3
Miha Fatur Matej Cvetko 11:7 9:11 11:9 11:6 / 3:1 1:3
Brin Kunstelj Matevž Žgank 11:8 8:11 11:7 6:11 7:11 2:3 1:4

Metuljčka : ŠD Izlake

3 : 2

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Koželj / Hedl Palčič / Možek 12:14 5:11 11:5 11:9 11:6 3:2 1:0
Aleks Koželj Tomaž Možek 11:7 7:11 6:11 10:12 / 1:3 1:1
Rene Hedl Damjan Palčič 6:11 8:11 11:9 11:9 11:9 3:2 2:1
Aleks Koželj Damjan Palčič 11:6 11:5 12:10 / / 3:0 3:1
Rene Hedl Tomaž Možek 11:9 6:11 9:11 7:11 / 1:3 3:2
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj