Preskoči do vsebine

Brezplačna dostava za nakup nad 100 EUR

1. kolo Savinja 2022/2023

Z'dežele : Škratka

5 : 0

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Pertovt / Gačnik Zupanc Semprimožnik / Brezovnik 12:10 10:12 11:6 12:10 / 3:1 1:0
Tomaž Pertovt Aljaž Brezovnik 12:10 11:5 11:6 / / 3:0 2:0
Jaka Gačnik Zupanc Vid Semprimožnik 11:6 11:4 11:6 / / 3:0 3:0
Tomaž Pertovt Vid Semprimožnik 11:7 11:6 11:4 / / 3:0 4:0
Jaka Gačnik Zupanc Aljaž Brezovnik 9:11 11:4 11:9 11:9 / 3:1 5:0

ŠD Tabor : NTK Zabukrnica

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Hrastovec / Breznikar Vovk Petrovski /Čopar 8:11 7:11 5:11 / / 0:3 0:1
Klemen Hrastovec Brin V. Petrovski 6:11 3:11 7:11 / / 0:3 0:2
Uroš Breznikar Matic Čopar 7:11 4:11 5:11 / / 0:3 0:3
Klemen Hrastovec Matic Čopar 4:11 6:11 3:11 / / 0:3 0:4
Uroš Breznikar Brin V. Petrovski 7:11 6:11 5:11 / / 0:3 0:5

Z'dežele : NTK Zabukrnica

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gačnik Zupanc / Pertovt Vovk Petrovski / Čopar 5:11 8:11 8:11 / / 0:3 0:1
Tomaž Pertovt Brin Vovk Petrovski 3:11 5:11 9:11 / / 0:3 0:2
Jaka Gačnik Zupanc Matic Čopar 8:11 6:11 4:11 / / 0:3 0:3
Tomaž Pertovt Matic Čopar 6:11 8:11 6:11 / / 0:3 0:4
Jaka Gačnik Zupanc Brin Vovk Petrovski 5:11 9:11 6:11 / / 0:3 0:5

ŠD Tabor : Škratka

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Petrič / Bergant Semprimožnik / Brezovnik 12:10 12:10 8:11 6:11 11:7 3:2 1:0
Tomaž Petrič Vid Semprimožnik 17:15 7:11 8:11 3:11 / 1:3 1:1
Roman Bergant Aljaž Brezovnik 4:11 9:11 11:9 8:11 / 1:3 1:2
Roman Bergant Vid Semprimožnik 11:9 5:11 10:12 9:11 / 1:3 1:3
Tomaž Petrič Aljaž Brezovnik 7:11 3:11 6:11 / / 0:3 1:4

Veterani Tempo C : Top Šport Butterfly

0 : 5

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Mahmutović Mekicar / Cerar 9:11 3:11 4:11 / / 0:3 0:1
Mumin Mahmutović Uroš Cerar 6:11 5:11 5:11 / / 0:3 0:2
Adis Mahmutović Smiljan Mekicar 7:11 5:11 3:11 / / 0:3 0:3
Mumin Mahmutović Smiljan Mekicar 7:11 3:11 5:11 / / 0:3 0:4
Adis Mahmutović Uroš Cerar 5:11 3:11 2:11 / / 0:3 0:5

Veterani Tempo A : Trije Mušketirji

3 : 2

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Škoberne / Ivanovski 11:5 11:7 11:3 / / 3:0 1:0
Zoran Gajšek Sašo Ivanovski 2:11 11:9 10:12 7:11 / 1:3 1:1
Ivan Zera Boris Škoberne 11:6 11:5 11:3 / / 3:0 2:1
Zoran Gajšek Boris Škoberne 11:5 10:12 11:6 11:6 / 3:1 3:1
Ivan Zera Sašo Ivanovski 6:11 5:11 5:11 / / 0:3 3:2

Veterani Tempo C : Trije Mušketirji

2 : 3

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Mahmutović / Mahmutović Škoberne / Ivanovski 7:11 8:11 12:10 9:11 / 1:3 0:1
Adis Mahmutović Sašo Ivanovski 7:11 7:11 9:11 / / 0:3 0:2
Mumin Mahmutović Boris Škoberne 11:8 7:11 9:11 12:10 11:7 3:2 1:2
Adis Mahmutović Boris Škoberne 11:6 11:9 10:12 5:11 11:7 3:2 2:2
Mumin Mahmutović Sašo Ivanovski 7:11 7:11 7:11 / / 0:3 2:3

Veterani Tempo A : Top Šport Butterfly

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Gajšek / Zera Cerar / Mekicar 6:11 11:5 7:11 8:11 / 1:3 0:1
Ivan Zera Uroš Cerar 2:11 6:11 5:11 / / 0:3 0:2
Zoran Gajšek Smiljan Mekicar 7:11 7:11 6:11 / / 0:3 0:3
Ivan Zera Smiljan Mekicar 11:9 8:11 11:9 11:9 / 3:1 1:3
Zoran Gajšek Uroš Cerar 3:11 9:11 3:11 / / 0:3 1:4

NTK Santa Claus : Team Andro

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
Maselj / R. Mali Rosc / Rosc 11:9 11:8 8:11 10:12 2:11 2:3 0:1
Bojan Maselj Oskar Rosc 6:11 11:6 11:6 11:9 / 3:1 1:1
Robi Mali Patrik Rosc 5:11 3:11 4:11 / / 0:3 1:2
Bojan Maselj Jaka Golavšek 5:11 7:11 2:11 / / 0:3 1:3
Darinka Mali Oskar Rosc 6:11 11:8 7:11 9:11 / 1:3 1:4

Juniorčka : Team Andro

1 : 4

Igralec 1 Igralec 2 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultati igre Stanje dvoboja
R. Mali / Maselj Kunstelj / Fatur 11:5 8:11 8:11 11:9 6:11 2:3 0:1
Bojan Maselj Brin Kunstelj 3:11 11:8 4:11 11:6 7:11 2:3 0:2
Robi Mali Miha Fatur 11:8 7:11 6:11 10:12 / 1:3 0:3
Bojan Maselj Miha Fatur 11:5 3:11 11:4 11:6 / 3:1 1:3
Darinka Mali Brin Kunstelj 6:11 9:11 9:11 / / 0:3 1:4
Zapri (esc)

NTK Savinja novice in ugodnosti

Si želite biti na tekočem z ugodnostmi in novostmi v NTK Savinja?

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Išči

Košarica

Vaša košarica je trenutno prazna
Nakupuj